Anahtar Takip Sistemi:
  Anahtarlarınızın kaybolmasını engellemek için hazırlanan takip sistemiyle belirli saatlerde yetki verilen kişiler anahtarları alabilirler. Detaylı bilgi için...
  Kapı Dedektörü
Meyer Biometrik
Meyer RFID
Meyer Yazılım
Meyer Saat
  İyi bir kapı tipi metal dedektör Ziyaretçi - Personel giriş çıkış hızını aksatmadan güvenlikten ödün vermeden tarama yapmalıdır.. Detaylı bilgi için...
CCTV Kamera Nedir ?   CCTV Kamera Neden Gereklidir ?  
Yaşam alanlarınızın güvenliğini artırmada kullandığımız CCTV Kamera Sistemleri ortamdaki hareket algıladığında kayıt yapmaya başlayan, hareketi algılama modunda dijital fotoğraflar çekebilen, kayıt yapabilen ve bu görüntüleri anlık olarak nerede olursanız olun internet üzerinden izlemenize olanak sağlayan yüksek çözünürlüklü digital kameralardır.   Açık CCTV kamera sistemleri suçlular için caydırıcı etken olurken, gizli cctv kamera sistemleri sayesinde yaşam alanınızda bulunmasanız dahi herşeyi kayıt altına almış olursunuz. Meyer sektörün en büyüğü olan MESSOA'yı sizlere sunuyor.
MESSOA CCTV Kamera Çözümleri :   MESSOA IP Kamera Çözümleri :
 
Genel Özellikler :   Genel Özellikler :
10x Dijital Zoom Özelliği
İzleme sırasında, görüntünün belli kısımlarının yakın ve ayrıntılı görünümünü elde etmek için zoom fonksiyonunu kullanabilirsiniz.

Çoklu Kamera Uyumluluğu
Dört kameranın görüntüleri aynı anda kontrol edin ve bir kamera görüntüsü ile değiştirin. 12 kamerayı izleyin ve tümünü aynı anda görüntüleyin (sessiz). Görüntüleri ve sesi bir PC hard diskine kaydetmek için bir kayıt programı kullanın.

Dahili İnsan Algılama Sensörü
Sensör sıcaklık değişimlerinden insanları, hayvanları v.s. Algılar.
Algılama sonrasında, kolay kontrol için bir veya birkaç görüntü e-posta ile size gönderir.

Kayıt Programı
Kameralardan alınan görüntüler kayıt yazılımı ile kaydedilebilir ve kontrol edilebilir. Bu kayıt yazılımı tek kamerayı destekler. Birden fazla kayıt için BB-HNP11 kayıt yazılımı kullanılabilir.

Cep Telefonundan İzleme
Kameranın sabit görüntüleri, internet erişimi sağlayabilen herhangi bir cep telefonu tarafından kontrol edilebilir. Cep telefonu kullanılarak zoom fonksiyonlarını da kullanılabilir.
  Çoklu Kamera Uyumluluğu
8X Dijital Zoom özelliğiyle yanında dört kameranın görüntüleri aynı anda kontrol edin ve bir kamera görüntüsü ile değiştirin. 12 kamerayı izleyin ve tümünü aynı anda görüntüleyin (sessiz). Görüntüleri ve sesi bilgisayarınıza PAL / NTSC. formatlarında kayıt yapabilirsiniz.

Hareket Algılama Sensörü
Sensör sıcaklık değişimlerinden insanları, hayvanları v.s. Algılar. Bu algılama alanı 4 Bölgedir. Maskeleme alanı ise 8 bölgedir.
Algılama sonrasında, kolay kontrol için bir veya birkaç görüntü e-posta ile size gönderir.

CCTV Kayıt Programı
Kameralardan alınan görüntüler kayıt yazılımı ile kaydedilebilir ve kontrol edilebilir. Bu kayıt yazılımı tek kamerayı destekler. Birden fazla kayıt için BB-HNP11 kayıt yazılımı kullanılabilir.

Görüntü Özellikleri
LG nin Ürettiği Dünyanın En Gelişmiş DSP Tümdevresi..Dünyanın En İyi Çözünürlüğü (570 TVL), 3D-DNR, 3 Boyutlu Filtre, Parlak Işıkları Otomatik Maskeleyen HSBLC Sistemi.
Daha fazla bilgi için lütfen E-mail : meyer@meyer.com.tr veya Tel +90 (216) 999 24 99 (c) 1878-2008 Meyer A.Ş. Tüm hakları saklıdır.