Hidrolik Yer Mantarları:
  Sitenize, işyerinize izinsiz girişleri engellemek ve mevcut alanınızı da daraltmak istemiyorsanız Meyer hidrolik yer mantarları tam size göre. Detaylı bilgi için ..
  CCTV Kamera Sistemi
Meyer Biometrik
Meyer RFID
Meyer Yazılım
Meyer Saat
  İşletmenizin takibi için Meyer dünya lideri LG ve Panasonic''in yüksek çözünürlüklü CCTV kameraları sunar. Detaylı bilgi için...
GİZLİ GENEL HASSASİYET BUTONU
Güvenlik danışmanları ve koordinatörleri, belirledikleri güvenlik seviyelerinin karşılanması ve kullanıcıların hassasiyet seviyelerini sık sık değiştirmesi nedeniyle doğabilecek tarama risklerine engel olmak amacıyla dedektörlerin hassasiyetlerinin kullanıcı insiyetifinde olmamasını isterler.Meyer Dedector metal dedektörü şartnamelerinin en önemli maddesi olan, hassasiyet ayarının şifre veya kilit altında olması ilkesinden hareketle genel hassasiyet butonunu kabza içinde korumaya almıştır.
YÜKSEK HASSASİYET
Tespit edilmek istenilen nesnelerin silah harici fünye ve pil gibi küçük parça olabileceği ve mevsimsel (kış) giyim farklarıda dikkate alındığında düşük hassasiyetli dedektörlerin algılama mesafesi dışında kalma riski çok yüksektir.Meyer el dedektor ile gereken yüksek hassasiyet seviyelerinde taramayaparken, cihazın yan tarafında bulunan titreşim butonu ile kolaylıkla vip geçişlerde cihaz titreşim moduna geçebilir.
GENİŞ TARAMA BOBİNİ İLE HATASIZ TARAMA
Meyer dedector , sahip olduğu 21,0 cm. uzunluğundaki bobini ile mümkün olan en geniş yüzeyi en kısa zamanda ve en hatasız tarar.
BATARYA BİTİŞ İKAZI
Meyer Dedector Şarj edilebilir bataryası ve şarj adaptörü ile pili bitmesi durumunda şarj edilerek kullanılmaya devam eder.
El Dedektörü Genel Özellikler

Alarm :Sesli, ışıklı ve Titreşimli
Açma/Kapama : 2 pozisyonlu açma/kapama düğmesi (pozisyon 1-kapalı, 2-Açık ) Aksesuar : 220 V şarj tertibatı (pil hariç) Orjinal deri kemerde taşıma askısı.
Şarj Süresi : 14 saat (pili cihazdan çıkarmaya gerek yoktur).
Isı Şartları -200 ila 700 %95 Bağıl Nem.
Frekans : 95 kHz.

Aksesuar : 220 V şarj tertibatı (pil hariç) Orjinal deri kemerde taşıma askısı.
Ağırlık : 0.6 kg Genişlik : 82 mm Kalınlık : 412 mm Uzunluk : 419 mm

Herhangi bir alete (tornavide vb.) gerek duyulmaksızın sadece sürgülü kapağın açılması ve pilin içeri bırakılarak, kapağın tekrar sürülmesi ile sağlanır.
Dedektör Bataryası : 9V normal pil ile 80 saat hizmet verir.
Batarya Ömrü : 9V normal pil ile 80 saat hizmet verir.
Batarya Seviyesi Kontrolü : Şarjlı batarya %10 seviyesine indiğinde otomatik olarak arama sesinin değişimi ile kullanıcıya bildirir.


Daha fazla bilgi için lütfen E-mail : meyer@meyer.com.tr veya Tel +90 (216) 999 24 99 (c) 1878-2008 Meyer A.Ş. Tüm hakları saklıdır.