Hidrolik Yer Mantarları:
  Sitenize, işyerinize izinsiz girişleri engellemek ve mevcut alanınızı da daraltmak istemiyorsanız Meyer hidrolik yer mantarları tam size göre. Detaylı bilgi için ...
  CCTV Kamera Sistemi
Meyer Biometrik
Meyer RFID
Meyer Yazılım
Meyer Saat
  İşletmenizin takibi için Meyer dünya lideri MESSOA''nın yüksek çözünürlüklü CCTV kameraları sunar. Detaylı bilgi için...
Meyer Güvenlik Tur Kontrol Çözümleri
Auto-Pliot özelliği sayesinde güvenlikçinizin Güvenlik Tur Rotasını şaşırmasına yada atlamasına engel olur. Güvenlikçi, istasyonu ziyaret edince otomatikman bir sonraki tur istasyonun adı yazar.Güvenlikçi belirlediğiniz noktaları dolaşır, günlük, haftalık yada 15 günlük raporların hepsini daha sonra alabilirsiniz. Güvenlik kontrol noktası sayılarını istediğiniz taktirde 100’e kadar artırabilirsiniz. Meyer Marka Bekçi ( Güvenlik ) saatimiz ABS maddesinden imal edilmiştir. Bu sebeple bekçi saati son derece hafif olmasının yanında düşmelere,çarplara karşı son derece dayanıklıdır.
Çalınmalara ve Hilelere Karşı Güvenlik

Saatin yetkisiz kişilerce açılması halinde ,bu durum güvenli ve etkin bir kapak işaretleme sistemi sayesinde anlaşılır,çünkü gövde kapağının her açılıp kapatılışında kağıt band üzerinde saat zamanı kaydedilir.işaretleme sırasında anahtar geri döndürülemez,ancak tam bir tur döndürüldükten sonra çıkartılabilir.Kağıt bandın üstündeki işaretler kolay anlaşılır ve nettir.Saatler,dakikalr ve istasyon numaraları okunaklı rakamlar halinde ve hiçbir yan işaret olmaksızın basılır.


Daha fazla bilgi için lütfen E-mail : meyer@meyer.com.tr veya Tel +90 (216) 999 24 99 (c) 1878-2008 Meyer A.Ş. Tüm hakları saklıdır.