Güvenlik Tur Kontrol :
  Auto-Pliot özelliği sayesinde güvenlikçinizin Güvenlik Tur Rotasını şaşırmasına yada atlamasına engel olur. Güvenlikçiniz.. Detaylı bilgi için ...
  Anahtar Takip Sistemi
Meyer Biometrik
Meyer RFID
Meyer Yazılım
Meyer Saat
  Anahtarlarınızın kaybolmasını engellemek için hazırlanan takip sistemiyle belirli saatlerde yetki verilen kişiler anahtarları alabilirler. Detaylı bilgi için...
Yer Mantarı Nedir ?   Genel Özellikler  
Şirket bina girişleri, alışveriş merkezleri, depolar, büyükelçilikler, polis merkezleri, devlet binaları, askeri alanlar ve hava alanı güvenlik bölgeleri gibi araç giriş çıkışının denetlemesinini zorunlu oldugu yüksek güvenlik gereksinimli alanlarda günün belli zamanlarında veya araş giriş çıkışlarında yolu kapatmak, hızla gelen aracın içeri girişini engllemek için kulllanılan bariyerlerdir.   Yüksek kalitedeki çelik alaşımlı bariyerlerimiz çok hızlı gelen araçların bile kontrol altındaki bölgeye girişini önyelcek şekildedir.
Sistem otomatik olarak çalışabildiği gibi elektirik kesilmesi gibi ani durumlardada sistemin manual ( Elle İdare ) kullanımı bulunmaktadır.
Genel Özellikler :    
Bariyer Yapısı : Yol Bariyerlerinin Zemin üstünde kalan kısımların kasası ST912 çeligi NPU dan imal edilmiş üzeri 10mm ST37 kalite çeligi saç ile kapatılarak sıcak daldırma galvanize edilmiş ve üzeri karayolları hemzemin işaretine uygun renkte statik boya ile boyanmıştır.
Yol Bariyer Montajı : ROAD BLOCKER,in montajı; ölçülere uygun olarak açılan çukura önce alt kasası yüksek dozlu beton ile sabitlenir. Betonun kurumasının ardından üst hareketli kısım tutturularak sabitlenir.
Dayanıklılık : Yükselen Yol Blogu (Road Blocker); aks başına 30 tonluk araçların çarpmalarından etkilenmeyecegi gibi bu araçların üzerinden geçmesinde deforme olmayacaktır.
  100 Lük trafık lambası kırmızı,yeşil
Isıtıcı sogutucu kit
PDKS Sistemlerle Entegrasyon
Enferuj sensör
Metal kütle algılayıcı loop sensör
Hidrolik akış bölücü
Flaşör lamba
Sesli uyarı (buzer siren)
Uzaktan kumanda sistemi
Plaka tanıma sistemi
Kartlı geçiş sistemi
     
Daha fazla bilgi için lütfen E-mail : meyer@meyer.com.tr veya Tel +90 (216) 999 24 99 (c) 1878-2008 Meyer A.Ş. Tüm hakları saklıdır.